Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

Se poate identifica un user google?

* * - - - 8 votes
  • This topic is locked This topic is locked
78 replies to this topic

#55
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,489
  • Înscris: 04.10.2007
Nu existe motive ca topicul sa fie sters. Nu ai reusit sa-l identifici pe Mircea Munteanu.

#56
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Era misto topicul cand doreai sa il faci de ras pe altul. Cand s-a intors impotriva ta ca s-a prins lumea ca tu esti lupul cel rau in poveste, e lumea rea si strigi stop joc, sa se stearga ca nu e corect.

Tu ai cerut acordul lui Mircea inainte de a incerca sa il faci de ras? Sau la tine nu se aplica regulile tale inventate pe parcurs de tine pentru protectia personala?

Edited by lexis1, 04 March 2018 - 20:38.


#57
pepsi80

pepsi80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 22.02.2015
Cum adica sa fie sters topicul? Te-au gasit si au postat link-ul catre business-ul tau aici, acum te deranjeaza si vrei sa dispara.
Tu vrei sa aflii cine ti-a lasat review negativ, poate sa-i rupi mainile si picioarele? Cel putin eu asa inteleg, faza cu 'sa-i trimit email sa il intreb ce a deranjat'... nu o cred.

#58
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,489
  • Înscris: 04.10.2007
Poate ca e raket sau recuperator...

Sau poate vrea sa-l intalneasca si sa-l tunda gratuit.

Edited by radu2014, 04 March 2018 - 20:44.


#59
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Eu cred ca e cel mai bine sa ramana public totul, ca in cazul in care acel cetatean nevinovat Mircea va pati ceva sa poata avea dovada ca a fost actiune premeditata a lui Andrei.
Aveti grija ca daca il identificati pe acel cetatean Mircea riscati sa deveniti complici la o infractiune destul de grava.

#60
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,859
  • Înscris: 15.06.2007

View Postgumball3000, on 04 martie 2018 - 18:21, said:


Concurenta, poate nu-i place de moaca ta, de catelul tau.
Poate i-ai arunct cu nisip in ochi cand erati colegi in gradinita, nimicuri dintr-astea.
Dupa mentalitatea asta se justifica sa aruncam cu piatra si sa fugim, sa zgariem masina si sa fugim. Ca nu avem curaj sa zicem lucrurilor pe nume.

View Postlexis1, on 04 martie 2018 - 20:36, said:

Era misto topicul cand doreai sa il faci de ras pe altul. Cand s-a intors impotriva ta ca s-a prins lumea ca tu esti lupul cel rau in poveste, e lumea rea si strigi stop joc, sa se stearga ca nu e corect.

Tu ai cerut acordul lui Mircea inainte de a incerca sa il faci de ras? Sau la tine nu se aplica regulile tale inventate pe parcurs de tine pentru protectia personala?

Numai eu cunosc cel putin doi Mircea Munteanu. Iar google a gasit aprox 500000 de rezultate prin tara.

#61
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,899
  • Înscris: 25.01.2007

View Postdorel_acdc, on 04 martie 2018 - 19:32, said:

Am identificat user-ul google , este vorba de  
.....
Pot sa las si eu o recenzie in care sa ii avertizezi pe viitorii clienti ca ii voi identifica si pe ei daca nu lasa 5 stele ?
Io ma intreb cat de gogomani sunt aia de raspund asa acru reviewurilor negative. Nu realizeaza ca asta spune mai mult despre ei decat spun toate negativele date de altii. Si am vazut stilul asta de raspunsuri destul de des pe la romani.

Edited by althea, 05 March 2018 - 04:38.
citat editat


#62
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Daca te stie omul ca ai un comportament agresiv si oricum iti intra pe o ureche si iese pe alta normal ca nu are rost sa isi pierda timpul spunand ceva pe fata ca oricum si ca o spune si ca nu o spune tot ce intelegi e trebuie sa ii rup capul lu asta ca ma enerveaza.

Edited by lexis1, 04 March 2018 - 20:49.


#63
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,859
  • Înscris: 15.06.2007

View Postlexis1, on 04 martie 2018 - 20:36, said:

Era misto topicul cand doreai sa il faci de ras pe altul. Cand s-a intors impotriva ta ca s-a prins lumea ca tu esti lupul cel rau in poveste, e lumea rea si strigi stop joc, sa se stearga ca nu e corect.

Tu ai cerut acordul lui Mircea inainte de a incerca sa il faci de ras? Sau la tine nu se aplica regulile tale inventate pe parcurs de tine pentru protectia personala?
si cu ce anume l-am facut de ras? Nu i-a cerut nimeni sa lase recenzie , mai ales ca nu are tangente cu mine.  Daca este vecinul meu, cand il vad o sa-l intreb daca a fost el.

#64
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,489
  • Înscris: 04.10.2007

View Posttfmercedez, on 04 martie 2018 - 20:50, said:

si cu ce anume l-am facut de ras? Nu i-a cerut nimeni sa lase recenzie , mai ales ca nu are tangente cu mine.  Daca este vecinul meu, cand il vad o sa-l intreb daca a fost el.
Poate nu are tangente cu tine ci cu altcineva dintre asociati sau cu cineva din familia lor.

#65
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Nici tie nu ti-a cerut nimeni sa pui locatia pe google maps. De ce te superi ca cineva a folosit google maps/places/reviews exact in scopul in care e el conceput, si anume de lasarea de reviews sub foma de stele?

Edited by althea, 05 March 2018 - 05:37.
raspuns la mesaj sters


#66
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,668
  • Înscris: 25.04.2007

View Posttfmercedez, on 04 martie 2018 - 19:52, said:

Se poate inchide topicul. Ba chiar sterge. Unde dai si unde crapa. In loc de ajutor am primit mai mult rau.
Daca taceai, filozof ramaneai.

#67
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,859
  • Înscris: 15.06.2007

View Postslai, on 04 martie 2018 - 17:32, said:

poate atat merita firma.
De curiozitate, daca feisbuku baga buton dislike iti faci seppuku?
Mersi X, pentru recenzia lasata. Iti dai seama cati clienti avem din moldova? sau relevanta recenziilor aferente. doua cepe, si alea degerate

Edited by althea, 05 March 2018 - 04:57.


#68
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,899
  • Înscris: 25.01.2007
cu placere. nu te teme, e la misto, o sterg, ca-mi esti simpatic ca user pe softpedia.
oricum, ce am spus, ramane valabil, comentariile alea acide si intepate la reviewurile negative, fac mult mai mult rau decat reviewurile in sine.
a, si salonul arata bine. pentru asta felicitari, se vede ca s-a investit ceva acolo.

#69
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,859
  • Înscris: 15.06.2007

View PostCousteau, on 04 martie 2018 - 21:23, said:

Daca taceai, filozof ramaneai.
eu am crezut ca pot vedea undeva profilul persoanei asa cum oricine poate vedea profilul meu.  ca sa-l pot contacta , dar oricum , nu mai conteaza, e clar ce fel de colegi de forum avem aici.

View Postslai, on 04 martie 2018 - 22:22, said:

cu placere. nu te teme, e la misto, o sterg, ca-mi esti simpatic ca user pe softpedia.
oricum, ce am spus, ramane valabil, comentariile alea acide si intepate la reviewurile negative, fac mult mai mult rau decat reviewurile in sine.
a, si salonul arata bine. pentru asta felicitari, se vede ca s-a investit ceva acolo.
odata postat, acolo ramane.

#70
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,495
  • Înscris: 10.08.2005

View Posttfmercedez, on 04 martie 2018 - 20:50, said:

si cu ce anume l-am facut de ras? Nu i-a cerut nimeni sa lase recenzie , mai ales ca nu are tangente cu mine.  Daca este vecinul meu, cand il vad o sa-l intreb daca a fost el.
acest gen de relatie furnizor-client nu este sanatoasa.
Sistemul oferit de google iti permite sa reclami nota primita.

Edited by MarianG, 04 March 2018 - 22:27.


#71
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,859
  • Înscris: 15.06.2007

View Postradu2014, on 04 martie 2018 - 20:22, said:

Ce e aia "repercursiune"?

O incursiune bazata pe repere, cumva?
https://dexonline.ro...ie/repercusiune

View PostCousteau, on 04 martie 2018 - 22:47, said:

Sprancenele tatuate in locul celor naturale pensate mi s-au parut intotdeauna de prost gust. Le mai acceptam la femeile in varsta. M-am bucurat cand s-a anuntat la sfarsitul anului trecut ca in 2018 nu vor mai fi la moda. Dar nu mi-as fi inchipuit vreodata ca pot fi intalnite si la baieti. Ba parca vad in poza aia si niste gene false sau rimelate?! Doamne Maica Domnului, si cica e scoala de machiaj.
Probabil recenziile alea de o stea or fi fost date de cei ce au ramas socati cand le-au calcat pragul. Sau de cei ce au vazut filmuletul postat de astia doi din poza. Posted Image
Recenziile de o stea sunt de userii softpedia, majoritatea.

Edited by tfmercedez, 04 March 2018 - 22:55.


#72
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014

View PostCousteau, on 04 martie 2018 - 22:47, said:

Sprancenele tatuate in locul celor naturale pensate mi s-au parut intotdeauna de prost gust. Le mai acceptam la femeile in varsta. M-am bucurat cand s-a anuntat la sfarsitul anului trecut ca in 2018 nu vor mai fi la moda. Dar nu mi-as fi inchipuit vreodata ca pot fi intalnite si la baieti. Ba parca vad in poza aia si niste gene false sau rimelate?! Doamne Maica Domnului, si cica e scoala de machiaj.
Probabil recenziile alea de o stea or fi fost date de cei ce au ramas socati cand le-au calcat pragul. Sau de cei ce au vazut filmuletul postat de astia doi din poza. Posted Image
tu trebuie sa fii "Ana", aia "care le-a trecut pragul o singura data"

bai, omu nu merita asta. din cate am inteles el banuia ca e cineva cunoscut si de aia vroia sa-l "identifice", nu ca sa se razbune pe un client sau ceva de genu..

subiectu asta e cel mai elocvent exemplu pt ce se poate intampla cand iti scrii locatia si niste nume reale pe net :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate